Sygnały Strategii Zamówienie Przejdź do aplikacji
ARCHIWUM

» 2013 czerwiec

» 2013 maj

» 2013 kwiecień

» 2013 marzec

» 2013 luty

» 2013 styczeń

» 2012 listopad

» 2012 październik

» 2012 wrzesień

» 2012 sierpień

» 2012 lipiec

» 2012 maj

» 2012 kwiecień

» 2012 marzec

» 2012 luty

» 2012 styczeń

» 2011 grudzień


NEWSROOM
15 styczeń 2012 r.

Wyobraźnia dzieli pieniądze, likwiduje nierozwiązywalne dotychczas problemy.

Grając w Lotto, wiele osób marzy o dużych pieniądzach. Ponadprzeciętny wzrost tego zainteresowania obserwujemy zwłaszcza w chwilach kumulacji wygranej. Wyobraźnia dzieli te pieniądze, likwiduje nierozwiązywalne dotychczas problemy. Załatwia sprawy mieszkaniowe, nowy samochód, egzotyczne podróże, kapitał dla dzieci, likwiduje problemy emerytalne. Jakież wspaniałe samopoczucie i uniesienie buduje ta chwila. Niemal Wigilia Świąt Bożego Narodzenia. Tylko, że w tym przypadku Święty Mikołaj niezwykle rzadko rozdaje prezenty i zdecydowana większość z osób stojąc w kolejkach do kolektury kończy jednak na marzeniach. Statystycznie rzecz ujmując nawet w ciągu kilkudziesięciu lat wydatkowania pieniędzy na kupony Lotto, naprawdę duże pieniądze wygrywa tylko jedna osoba na kilkanaście tysięcy. Mówiąc inaczej, w ciągu jednego roku takich osób jest dwa razy mniej niż tych, w których bezpośrednio trafia piorun.

NaviFund Analytics to propozycja, która może nie jest aż tak efektowna, jak strzał i trafienie w zapałkę z odległości 13 km z karabinu, a niech tam - nawet z armaty, ale jest to metoda skuteczna, która dostępna jest praktycznie dla wszystkich, mało tego, jej stosowanie jest niemal stuprocentowo pewne. Metodą tą jest mądre i cierpliwe, przemyślane i rozważne pomnażanie majątku w formule kontrolowanych inwestycji w oparciu o zawczasu przygotowaną strategię.

Mądre inwestowanie to znaczy wykorzystujące szanse, które stwarza rynek finansowy, cierpliwe to znaczy obliczone na długi i średni horyzont czasowy, związane z ryzykiem, które kontrolując jesteś w stanie zaakceptować, nie wywołując przy tym irytacji w okolicznościach nagłej zmiany trendu. Wszystkie inwestycje są pod stałą kontrolą w ramach wcześniej zoptymalizowanych planów i realizowanych działań.


«powrót


Strona główna  |  O nas  |  Opis aplikacji  |  Cennik  |  Kariera  |  Kontakt

©2011-2013 NaviFund Investment Sp. z o.o.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis Navifund.com korzysta z plików cookies. Brak zmian ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.