Sygnały Strategii Zamówienie Przejdź do aplikacji

29.06.2013 r.
149 stron kolejnego rządowego pomysłu na OFE
Albo przeprowadzimy reformę OFE, albo czeka nas podwyżka podatków i redukcja wydatków budżetowych. Niby słuszna redukcja długu publicznego, tylko czym to może mi zagrozić?
» więcej

19.06.2013 r.
Skoro giełda dyskontuje przyszłość to warto ...
To jest tak, jakbyśmy kupowali czerstwe pieczywo jako świeże bułeczki bezpośrednio u piekarza, a mleczarz przynosił nam do domu od razu zsiadłe mleko.
» więcej

SZKOLENIA - PRACTICE
Oferta szkolenia skierowana jest do osób, które w poprzednich modułach nabyły co najmniej wiedzę teoretyczną i chcą ją utrwalić oraz rozszerzyć o praktyczne umiejętności biegłego posługiwania się wszystkimi modułami Aplikacji. Krok po kroku wyjaśnione zostają: budowa systemów transakcyjnych, elementy składowe dobrego systemu inwestycyjnego, szanse i zagrożenia stosowania wskazań automatycznych systemów transakcyjnych wraz z omówieniem wyników historycznych stosowanych strategii.

Prowadzone w formie warsztatów szkolenie obejmuje przekazanie praktycznych umiejętności rozpoznawania oraz diagnozowania siły i kierunku trendu, doboru odpowiednich narzędzi analizy technicznej, na podstawie których generowane są sygnały kupna lub sprzedaży dla analizowanych walorów, uczy prawidłowego przeprowadzania testów na istotnych przedziałach danych historycznych oraz doboru optymalnych parametrów, które programując w Aplikacji określone algorytmy matematyczne optymalizacji w konsekwencji doprowadza do przyjęcia najodpowiedniejszych technik inwestycyjnych dla siebie, w zależności od rodzaju panującego trendu. Zademonstrowane zostanie praktyczne wykorzystanie NaviFund Analytics w tym obszarze.

Uczestnicy identyfikując swoje predyspozycje i indywidualne podejście do ryzyka, po szkoleniu powinni umieć dopasować technikę do swojego profilu inwestycyjnego. Skuteczność przyjętych rozwiązań wzmocnić umiejętnością zastosowania wskaźników analizy technicznej z wyprzedzeniem informujących o słabnącym trendzie i zbliżającym się przesileniu. Dowiedzą się, których wskaźników używać w warunkach silnych trendów, a które wykorzystać w trakcie konsolidacji, kiedy są one najskuteczniejsze oraz na co zwrócić uwagę w trakcie analizy ich wskazań.

Data szkolenia Zapisy do Nazwa szkolenia Miejscowość Zgłoszenie©2011-2013 NaviFund Investment Sp. z o.o.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis Navifund.com korzysta z plików cookies. Brak zmian ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.