Sygnały Strategii Zamówienie Przejdź do aplikacji

29.06.2013 r.
149 stron kolejnego rządowego pomysłu na OFE
Albo przeprowadzimy reformę OFE, albo czeka nas podwyżka podatków i redukcja wydatków budżetowych. Niby słuszna redukcja długu publicznego, tylko czym to może mi zagrozić?
» więcej

19.06.2013 r.
Skoro giełda dyskontuje przyszłość to warto ...
To jest tak, jakbyśmy kupowali czerstwe pieczywo jako świeże bułeczki bezpośrednio u piekarza, a mleczarz przynosił nam do domu od razu zsiadłe mleko.
» więcej

SZKOLENIA - EXPERT
Oprócz wiedzy dodatkowo w ramach tego szkolenia zyskujesz możliwość korzystania ze wsparcia w formie indywidualnych konsultacji. Dowiesz się jak zbudować lub wzmocnić mentalność i wizerunek Inwestora. Szkolenie umożliwia poznanie zasad zapewniających bezpieczeństwo prowadzonej działalności inwestycyjnej oraz biznesowej, pozwala też maksymalnie przyspieszyć oczekiwane efekty finansowe, wnosi oszczędność czasu pomagając wyeliminować przyczyny większości porażek inwestycyjnych, wskazuje sposób na poprawę skuteczności.

Doskonaląc warsztat Inwestora, poznasz unikalne i nowe metody rozwoju kompetencji i cech profesjonalisty na rynku kapitałowym, dodatkowo uzyskasz możliwość korzystania z naszej pomocy w rozwoju własnego biznesu i wsparcia w postaci indywidualnych konsultacji.

Kończąc cykl edukacyjny ostatnim modułem szkolenia i po pomyślnym zdaniu egzaminu końcowego absolwenci uzyskują licencję zawodową oraz Certyfikat NaviFund Expert. Do egzaminu mogą przystąpić jednak wyłącznie osoby posiadające za sobą co najmniej pierwsze doświadczenia inwestycyjne. Honorowane są licencja: Maklera papierów wartościowych i Doradcy Inwestycyjnego. Wyższe wykształcenie ekonomiczne nie jest wymagane.

Uzyskana licencja umożliwia wejście we współpracę z Firmą w szerszym zakresie. W ramach udzielonej franszyzy dla naszych absolwentów przygotowany został kompleksowy program wsparcia i rozwoju, który oprócz dostępu do skatalogowanego zbioru informacji i wiedzy, dodatkowych szkoleń inwestycyjnych, przygotowanych materiałów marketingowych, programów szkoleń i skryptów w wersji elektronicznej daje prawo samodzielnego i oficjalnego prowadzenia, jako Trener z akredytacją NaviFund Investment, wykładów, prezentacji, warsztatów dla firm i osób prywatnych na własny rachunek.

Dla najlepszych praktyków przewidziano możliwość bezpośredniej współpracy i prowadzenia szkoleń w ramach pełnego programu edukacyjnego Firmy.

Data szkolenia Zapisy do Nazwa szkolenia Miejscowość Zgłoszenie©2011-2013 NaviFund Investment Sp. z o.o.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis Navifund.com korzysta z plików cookies. Brak zmian ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.