Sygnały Strategii Zamówienie Przejdź do aplikacji

29.06.2013 r.
149 stron kolejnego rządowego pomysłu na OFE
Albo przeprowadzimy reformę OFE, albo czeka nas podwyżka podatków i redukcja wydatków budżetowych. Niby słuszna redukcja długu publicznego, tylko czym to może mi zagrozić?
» więcej

19.06.2013 r.
Skoro giełda dyskontuje przyszłość to warto ...
To jest tak, jakbyśmy kupowali czerstwe pieczywo jako świeże bułeczki bezpośrednio u piekarza, a mleczarz przynosił nam do domu od razu zsiadłe mleko.
» więcej

SZKOLENIA - BASIC
BASIC, to regularnie organizowane, przynajmniej raz w miesiącu 1,5 godzinne, wprowadzające spotkanie informacyjne prezentujące podstawowe funkcje Aplikacji NaviFund Analytics, jej zalety i efekty stosowania w działalności inwestycyjnej.

Podczas prezentacji systemu omówione zostają jego elementy składowe, zasady uruchomienia i konfiguracji konta w zakresie podstawowym, ze szczególnym naciskiem na prawidłowe ustawienia parametrów i zainicjowanie procesu monitorowania strategii na portfelu inwestycyjnym oraz uruchomienie zintegrowanego systemu powiadomień.

Seminaria odbywają się w kilku największych polskich miastach i kierowane są do osób zainteresowanych tematem osiągania i utrzymania ponadprzeciętnej rentowności inwestycji na rynku kapitałowym w długim okresie. Po krótkiej przerwie, ostatnie 15-20 min. seminarium dotyczy prezentacji możliwości i warunków uczestnictwa w systemie Programu Partnerskiego gwarantującego w standardzie uzyskiwanie dochodu pasywnego.

Data szkolenia Zapisy do Nazwa szkolenia Miejscowość Zgłoszenie©2011-2013 NaviFund Investment Sp. z o.o.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis Navifund.com korzysta z plików cookies. Brak zmian ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.