Sygnały Strategii Zamówienie Przejdź do aplikacji

29.06.2013 r.
149 stron kolejnego rządowego pomysłu na OFE
Albo przeprowadzimy reformę OFE, albo czeka nas podwyżka podatków i redukcja wydatków budżetowych. Niby słuszna redukcja długu publicznego, tylko czym to może mi zagrozić?
» więcej

19.06.2013 r.
Skoro giełda dyskontuje przyszłość to warto ...
To jest tak, jakbyśmy kupowali czerstwe pieczywo jako świeże bułeczki bezpośrednio u piekarza, a mleczarz przynosił nam do domu od razu zsiadłe mleko.
» więcej

SZKOLENIA - ADVANCED
Na wstępie prowadzący szkolenie ADVENCED ogranicza się do krótkiego podsumowania oraz przypomnienia podstawowych pojęć i zagadnień z seminarium BASIC, by poświęcić nieco więcej czasu na omówienie kwestii bezpieczeństwa pieniędzy, specyfiki i konsekwencji inwestowania w różne instrumenty rynku kapitałowego. Omawiane są pierwsze kroki w świecie inwestycji i finansów. Jak je planować, by osiągnąć pełną niezależność. W jaki sposób ukształtować nawyki związane z właściwym zarządzaniem pieniędzmi. Jak w stosunkowo krótkim czasie zbudować duży kapitał.

Prezentowane są także podstawowe metody ograniczania ryzyka inwestycyjnego. Dowiesz się, w czym tkwi siła skuteczności budowy i jakości zarządzania kapitałem oraz dlaczego wywołują one tak dynamiczny wzrost szans na wysokie zarobki. Program prezentacji obejmuje nie tylko teorię budowy i podstawy wyboru strategii inwestycyjnych, wyjaśnianych na przykładzie gotowych strategii wbudowanych w Aplikację. Porusza te zagadnienia przede wszystkim od strony praktycznej. Omawiany zakres i sposób standardowej pracy z Aplikacją przekłada się wprost na uzyskanie umiejętności stosowania informacji zwrotnych i samodzielnej konfiguracji systemu.

Omawiane zagadnienia delikatnie wkraczają w obszar analizy rynków poszczególnych walorów i całych portfeli z praktycznym wykorzystaniem dostępnych wskaźników i narzędzi optymalizacji. Na przykładzie ich analizy uczy rozumienia własnych działań, myślenia scenariuszami i tego, w jaki sposób wykorzystać tę wiedzę dla siebie inwestując np. równolegle z inwestorami instytucjonalnymi.

Dzięki nabytym umiejętnościom pozwalającym Uczestnikom szkolenia osiągnąć dyscyplinę, przy wysokim poziomie kontroli ryzyka, utrwalone zostają pożądane nawyki inwestycyjne, a przez to wymagana skuteczność.

Data szkolenia Zapisy do Nazwa szkolenia Miejscowość Zgłoszenie


©2011-2013 NaviFund Investment Sp. z o.o.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis Navifund.com korzysta z plików cookies. Brak zmian ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.