Sygnały Strategii Zamówienie Przejdź do aplikacji

29.06.2013 r.
149 stron kolejnego rządowego pomysłu na OFE
Albo przeprowadzimy reformę OFE, albo czeka nas podwyżka podatków i redukcja wydatków budżetowych. Niby słuszna redukcja długu publicznego, tylko czym to może mi zagrozić?
» więcej

19.06.2013 r.
Skoro giełda dyskontuje przyszłość to warto ...
To jest tak, jakbyśmy kupowali czerstwe pieczywo jako świeże bułeczki bezpośrednio u piekarza, a mleczarz przynosił nam do domu od razu zsiadłe mleko.
» więcej

PROGRAM PARTNERSKI
Sukcesu nie odnosi się samodzielnie. Kluczem jest tu współpraca. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że solidną siłę napędową NaviFund Investment gwarantują nasi Partnerzy. Oferując możliwość wspólnego tworzenia biznesu, opracowaliśmy autorski system, który jest w stanie zagwarantować solidne wynagrodzenie. Dzielimy się zyskami w każdym możliwym aspekcie działania serwisu, a każdy zarejestrowany z Twojego polecenia Użytkownik, przez okres trwania abonamentu generuje dla Ciebie dodatkowy dochód bez Twojego już udziału. Lepiej wówczas wykorzystasz swój potencjał, możliwości i utrzymasz pełną, wewnętrzną motywację. Gwarantujemy solidność wypłaty wynagrodzenia.

Posiadasz własną stronę www? Prowadzisz bloga lub serwis związany z rynkiem kapitałowym i inwestycjami? Uczestniczysz może w innych programach partnerskich? W obszarze marketingu internetowego rynek rozwija się dynamicznie, wręcz w błyskawicznym tempie. Nasz Program Partnerski to dodatkowa szansa zaistnienia przy tym w branży związanej z rynkiem kapitałowym bez rygorów uzyskiwania licencji, niezbędnych zezwoleń, bez konieczności tworzenia produktów czy dostarczania jakiejkolwiek usługi lub zdobywania kapitału. Przekonaj się zatem co jest kluczem do nieprawdopodobnego sukcesu i jak nieograniczone są w tych dziedzinach możliwości Internetu? Twoim zadaniem będzie nasz produkt odpowiednio pokazać. Jeżeli zatem wiesz jak zrobić to skutecznie, z pewnością ofertę tej korzystnej współpracy kierujemy do Ciebie.

Dzieląc się dochodem otrzymujesz prowizję za każdy udział w transakcji, która rozpocznie się na Twojej stronie. Przy utrzymaniu aktywnych abonamentów w kolejnych okresach, otrzymasz nad to dodatkowy dochód wynikający z ich kontynuacji. Pliki cookies zapisywane na komputerze potencjalnego Klienta, w chwili jego wejścia na nasze strony poprzez Twój link partnerski, przypisują go do Ciebie na stałe i gwarantują Tobie dochód z jego zakupów również w przyszłości. Celem firmy jest dotarcie do największej liczby użytkowników Internetu zainteresowanych faktycznym i przemyślanym prowadzeniem inwestycji na rynku kapitałowym. Natomiast działaniem, którego oczekujemy od Ciebie jest tych Użytkowników przekierować na strony naszego serwisu i do Aplikacji.

Przystępując do Programu zyskasz dostęp do bezpłatnych szkoleń, artykułów oraz narzędzi o wysokiej i zweryfikowanej skuteczności. Narzędzia te znacząco zwiększą Twój potencjał ale też i zyskowność inwestycji. Dodatkowo, z racji prowadzonej polityki utrzymania wysokiej motywacji naszych Partnerów, możesz liczyć na wysokie prowizje od sprzedanego abonamentu i szkoleń. Na jednej transakcji możesz więc sporo zyskać! Nie musisz prowadzić przy tym działalności gospodarczej. Współpracę możemy oprzeć również o umowę zlecenie.

Jeżeli zainteresowaliśmy Cię stworzeniem dodatkowego dochodu oraz uzyskaniem dostępu do bezpłatnych szkoleń oraz samą Aplikacją NaviFund Analytics, nie zwlekaj i zarejestruj się już teraz. Trwa to zaledwie 20 sekund! Zastrzegamy jednak prawo kontaktu, a zwłaszcza nawiązania współpracy, tylko z wybranymi Partnerami.

Strona główna  |  O nas  |  Opis aplikacji  |  Cennik  |  Kariera  |  Kontakt

©2011-2013 NaviFund Investment Sp. z o.o.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis Navifund.com korzysta z plików cookies. Brak zmian ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.