Sygnały Strategii Zamówienie Przejdź do aplikacji

29.06.2013 r.
149 stron kolejnego rządowego pomysłu na OFE
Albo przeprowadzimy reformę OFE, albo czeka nas podwyżka podatków i redukcja wydatków budżetowych. Niby słuszna redukcja długu publicznego, tylko czym to może mi zagrozić?
» więcej

19.06.2013 r.
Skoro giełda dyskontuje przyszłość to warto ...
To jest tak, jakbyśmy kupowali czerstwe pieczywo jako świeże bułeczki bezpośrednio u piekarza, a mleczarz przynosił nam do domu od razu zsiadłe mleko.
» więcej

PREZENTACJE I WIDEO
FAIL (the browser should render some flash content, not this).
Sekcja video zawiera przegląd tego, w jaki sposób Aplikacja NaviFund Analitycs działa. Umożliwia zapoznanie się z jej wybranymi funkcjami w przystępnej formie kilkuminutowych prezentacji wideo, co w konsekwencji przełoży się na szybsze zapoznanie z zaletami oraz opanowanie samego systemu.

Prezentujemy zarówno podstawowe jak i bardziej zaawansowane funkcje samej Aplikacji oraz przykładowe interpretacje niektórych wskazań bezpośrednio z nich wynikających.

Zachęcamy do zapoznania się z poniższym materiałem szczególnie osoby rozpoczynające swoją działalność inwestycyjną w oparciu o nasze wyjątkowe narzędzie Analytics DSR TM (Dynamiczny Skaner Rynku). Pozwoli to uniknąć typowych błędów inwestycyjnych, lepsze zrozumienie mechanizmów budowy i kontroli własnych strategii inwestycyjnych, wspomoże we właściwym czasie prawidłową ocenę i analizę koniunktury rynkowej.


Materiały Edukacyje i Tutoriale

 

 

 

 

 

 

 

 

Strona główna  |  O nas  |  Opis aplikacji  |  Cennik  |  Kariera  |  Kontakt

©2011-2013 NaviFund Investment Sp. z o.o.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis Navifund.com korzysta z plików cookies. Brak zmian ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.