Sygnały Strategii Zamówienie Przejdź do aplikacji





29.06.2013 r.
149 stron kolejnego rządowego pomysłu na OFE
Albo przeprowadzimy reformę OFE, albo czeka nas podwyżka podatków i redukcja wydatków budżetowych. Niby słuszna redukcja długu publicznego, tylko czym to może mi zagrozić?
» więcej

19.06.2013 r.
Skoro giełda dyskontuje przyszłość to warto ...
To jest tak, jakbyśmy kupowali czerstwe pieczywo jako świeże bułeczki bezpośrednio u piekarza, a mleczarz przynosił nam do domu od razu zsiadłe mleko.
» więcej

OPIS APLIKACJI
Zbudowana w oparciu o autorskie metody badania zmian kierunku i siły trendu funduszy inwestycyjnych, walut, akcji i innych papierów wartościowych, wzbogacona przez zastosowanie najlepszych z dostępnych na rynku technologii informatycznych, NaviFund Analytics uproszcza proces decyzyjny oraz sprzyja wzrostowi efektywności portfela papierów wartościowych.

Aplikacja gwarantuje prawidłowe prowadzenie utworzonej
i dopasowanej do potrzeb i profilu inwestycyjnego Inwestora strategii. Uwzględnia indywidualny poziom kompetencji rynkowych.

Aplikacja powstała na bazie ponad 20 lat doświadczeń, codziennej praktyki inwestycyjnej, nieustannego badania efektywności
i skuteczności większości stosowanych przez profesjonalistów narzędzi, wskaźników i technik inwestycyjnych. W konsekwencji wyselekcjonowane metody i narzędzia zostały zaimplementowane w Aplikacji. Ich stosowanie umożliwia uzyskanie optymalnych wyników w transakcjach średnio i długoterminowych przy umiarkowanej liczbie operacji w ciągu roku. 

Dostrzegając ponadprzeciętną efektywność stosowanej intuicyjnie wówczas metody, już wiosną 2004 r. opracowane zostało autorskie rozwiązanie - Strategia Wzorca, system transakcyjny, który w początkowym okresie operował wyłącznie w segmencie polskich funduszy inwestycyjnych. Strategia Wzorca po zastosowaniu zaawansowanych technologii programistycznych nadal osiąga satysfakcjonujący poziom wyników przy niezmienionym algorytmie kontroli portfela i funduszy nawet w znacznie rozszerzonym obszarze doboru.

NaviFund Analytics pozwala wyszukać i przetestować efektywność przyjętych zasad inwestycyjnych dla osób systematycznie budujących kapitał, ale też i dla szukających inspiracji, konstruktorów systemów transakcyjnych o zacięciu typowo spekulacyjnym na wielu różnych rynkach jednocześnie.

Samodzielnie budowany w ramach NaviFund system dokonywania transakcji gwarantuje, że każda z tych osób dopasuje idealną dla siebie strategię, której bez problemu zaufa, co nie zawsze sprawdza się w przypadku gotowych systemów komercyjnych. Znalezienie przez indywidualnego Inwestora odpowiedniej dla niego strategii inwestowania, bez właściwego wsparcia technologicznego nie jest łatwym zadaniem. Problem ten rozwiązuje NaviFund Analytics.

Strona główna  |  O nas  |  Opis aplikacji  |  Cennik  |  Kariera  |  Kontakt

©2011-2013 NaviFund Investment Sp. z o.o.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis Navifund.com korzysta z plików cookies. Brak zmian ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.