Sygnały Strategii Zamówienie Przejdź do aplikacji

29.06.2013 r.
149 stron kolejnego rządowego pomysłu na OFE
Albo przeprowadzimy reformę OFE, albo czeka nas podwyżka podatków i redukcja wydatków budżetowych. Niby słuszna redukcja długu publicznego, tylko czym to może mi zagrozić?
» więcej

19.06.2013 r.
Skoro giełda dyskontuje przyszłość to warto ...
To jest tak, jakbyśmy kupowali czerstwe pieczywo jako świeże bułeczki bezpośrednio u piekarza, a mleczarz przynosił nam do domu od razu zsiadłe mleko.
» więcej

O NAS
NaviFund Investment jest dostawcą unikalnego w skali kraju narzędzia wspomagającego z jednej strony proces sprzedaży produktów inwestycyjnych, jak i efektywne zagospodarowanie obszaru serwisu posprzedażowego, w ramach jednego, zintegrowanego systemu usług.

Cel ten realizujemy poprzez szkolenia, stały rozwój metod, przystosowanie i upowszechnianie dla potrzeb Inwestorów indywidualnych, wysoce efektywnych narzędzi w ramach Aplikacji wspierającej decyzje inwestycyjne na rynku kapitałowym.

Doświadczenia naszego zespołu, osób przez wiele lat zawodowo związanych z rynkiem kapitałowym w Polsce i zagranicą, w połączeniu z umiejętnością wnikliwej analizy zagadnień i procesów inwestycyjnych oraz doskonałe zrozumienie naturalnych obaw inwestorów indywidualnych, zaowocowało opracowaniem metodologii, a w konsekwencji powstaniem wyjątkowego narzędzia, umożliwiającego każdemu samodzielną, pozbawioną wpływu medialnej manipulacji, ocenę i analizę rynku.

Rozumiejąc te wątpliwości powstał NaviFund Investment, którego misją jest upowszechnianie rozwiązań, zastrzeżonych do tej pory wyłącznie dla wąskiego grona instytucjonalnych lub profesjonalnych inwestorów. Dzięki naszej Aplikacji każdy Inwestor, bez względu na wielkość portfela, poziom wiedzy i czas, którym dysponuje, przekona się, że jego pieniądze wreszcie pracują tak, jak tego oczekiwał. Dołożyliśmy starań, aby nawigacja inwestycji przebiegała w prosty i przejrzysty sposób, dając użytkownikowi Aplikacji poczucie komfortu, tak by skomplikowane analizy, wyliczenia i algorytmy, wyznaczanie trendów, generowanie sygnałów przebiegały w tle Aplikacji, bez absorbowania dodatkowej uwagi Inwestora.

Jesteśmy głęboko przekonani, że wprowadzając NaviFund na polski rynek przyczyniamy się w znaczący sposób do wzrostu satysfakcji inwestorów indywidualnych z uczestnictwa w rynku kapitałowym, a wyniki ich inwestycji będą silną rekomendacją dla oferowanej przez nas usługi.
Strona główna  |  O nas  |  Opis aplikacji  |  Cennik  |  Kariera  |  Kontakt

©2011-2013 NaviFund Investment Sp. z o.o.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis Navifund.com korzysta z plików cookies. Brak zmian ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.