Sygnały Strategii Zamówienie Przejdź do aplikacji

29.06.2013 r.
149 stron kolejnego rządowego pomysłu na OFE
Albo przeprowadzimy reformę OFE, albo czeka nas podwyżka podatków i redukcja wydatków budżetowych. Niby słuszna redukcja długu publicznego, tylko czym to może mi zagrozić?
» więcej

19.06.2013 r.
Skoro giełda dyskontuje przyszłość to warto ...
To jest tak, jakbyśmy kupowali czerstwe pieczywo jako świeże bułeczki bezpośrednio u piekarza, a mleczarz przynosił nam do domu od razu zsiadłe mleko.
» więcej

NAVIFUND ANALYTICS - CZYM JEST
NaviFund to pierwsza w Polsce aplikacja, w pełni internetowa, efektywnie monitorująca inwestycje na rynku kapitałowym. Brak wymogu instalacji, a jedynie konieczność logowania pozwala uruchomić ją na dowolnym komputerze.

NaviFund jest z założenia prostym, wspierającym i praktycznym narzędziem realizacji indywidualnej strategii aktywnego zarządzania pieniędzmi. Eliminuje ryzyko poniesienia nieokreślonych strat. Przeznaczona dla osób chcących inwestować w sposób racjonalny, planujących i chcących rozumieć swoje decyzje.

NaviFund inicjuje pożądane, pozbawione wpływu medialnej manipulacji, działanie w warunkach dużych emocji, zwiększonej niepewności i zmienności lub nadmiaru informacji rynkowych. Umożliwia prawidłową ocenę i analizę rynku.

NaviFund precyzuje reguły kupna i sprzedaży, wielkość i sposób angażowania kapitału w inwestycje portfelowe. Dokładne wskazówki dotyczące momentu wejścia, zabezpieczenia inwestycji przed stratą, wyjścia z inwestycji otrzymujesz we właściwym czasie dzięki zintegrowanemu systemowi powiadomień opartym o klika kanałów dystrybucji informacji.

NaviFund DSR TM skutecznie identyfikuje kluczowe momenty i trendy na rynku, umożliwiając sprawną selekcję walorów, a więc w najważniejszym etapie procesu inwestycyjnego. Eliminuje problemem codziennej analizy przytłaczającej ilości danych o wycenach i fazach trendu poszczególnych papierów wartościowych.

NaviFund to równocześnie zaawansowane i wydajne narzędzie analityczne. Umożliwia budowę i ocenę własnych strategii inwestycyjnych. Pozwala w sposób niebywale prosty rozwijać indywidualne koncepcje inwestycyjne oparte na kilku niezależnych wskaźnikach oraz ich natychmiastową ocenę historyczną. Tylko autorskie rozwiązania, indywidualne pomysły i własna strategia wykreowały najlepszych Inwestorów.

Jednak NaviFund to nie „Święty Graal Inwestycyjny” i nie gwarantuje stuprocentowej pewności w osiąganiu niebotycznych zysków. Jest jednak skutecznym narzędziem wspierania inwestycji. W okresach niepewności rynkowej pozwala zapanować nad negatywnymi emocjami i z odpowiednim wyprzedzeniem zaplanować właściwe w danych okolicznościach działania. System sam poinformuje o konieczności podjęcia określonej decyzji o kupnie bądź sprzedaży papierów wartościowych w zgodzie z wcześniej opracowanymi zasadami.

NaviFund udowadnia, że nie musisz być doświadczonym profesjonalistą, posiadać wrodzonego talentu, ulegać instynktowi by osiągać oczekiwane sukcesy i satysfakcję finansową. Jedyne co musisz, to poznać, zrozumieć, opanować i wykorzystać naturalne dla Ciebie reakcje oraz określić sposoby działania, które z pewnością skierują do Ciebie strumień dodatkowych pieniędzy.

*) DSR TM – skrót Dynamiczny Skaner Rynku

Strona główna  |  O nas  |  Opis aplikacji  |  Cennik  |  Kariera  |  Kontakt

©2011-2013 NaviFund Investment Sp. z o.o.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis Navifund.com korzysta z plików cookies. Brak zmian ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.