Sygnały Strategii Zamówienie Przejdź do aplikacji

29.06.2013 r.
149 stron kolejnego rządowego pomysłu na OFE
Albo przeprowadzimy reformę OFE, albo czeka nas podwyżka podatków i redukcja wydatków budżetowych. Niby słuszna redukcja długu publicznego, tylko czym to może mi zagrozić?
» więcej

19.06.2013 r.
Skoro giełda dyskontuje przyszłość to warto ...
To jest tak, jakbyśmy kupowali czerstwe pieczywo jako świeże bułeczki bezpośrednio u piekarza, a mleczarz przynosił nam do domu od razu zsiadłe mleko.
» więcej

Kariera - Trainer
Dynamiczny rozwój firmy oraz ogromny potencjał rynku profesjonalnego narzędzia wsparcia inwestycji, kształtowanie nawyków, praktycznych umiejętności inwestycyjnych oraz rosnące zapotrzebowanie na wiedzę wśród inwestorów indywidualnych, doradców finansowych i ich Klientów oznacza realizacje kolosalnego przedsięwzięcia w skali kraju. Jest równoznaczne z koniecznością prowadzenia systematycznych szkoleń i seminariów inwestycyjnych, produktowych oraz spotkań informacyjnych na obszarze całej Polski.

W celu realizacji tego wyzwania, w ramach programu edukacyjnego, NaviFund Investment nawiązuje współpracę z regionalnymi trenerami, szkoleniowcami i couchami w obszarze szkoleń prowadzonych pod marką firmy. Uprawnienia i licencję edukacyjną gwarantuje uzyskanie Certyfikatu kompetencji zawodowych NaviFund Investment, który uprawnia do organizowania autoryzowanych szkoleń i seminariów.

Współpraca w zakresie edukacji i prowadzenia szkoleń zewnętrznych w ramach korporacji NaviFund Investment wiąże się z wykorzystywaniem przekazanych przez firmę opracowywanych materiałów szkoleniowych dla uczestników oraz wytycznych do szkoleń w oparciu o przyjęte w firmie standardy merytoryczne. Certyfikat umożliwia także prowadzenie indywidualnych konsultacji oraz szkoleń według kryteriów gwarantujących odpowiedni poziom jakości. W obszarze tym NaviFund Investment nawiązał współpracę z Europejską Akademią Planowanie Finansowego.

W ramach realizacji projektu poszukujemy osób odpowiedzialnych za:
» Planowanie i prowadzenie szkoleń, również z zakresu rozwoju kompetencji interpersonalnych, sprzedażowych
   i kierowniczych itd.
» Opracowywanie programów szkoleniowych
» Proponowanie i wdrażanie nowoczesnych metod szkoleniowych
» Przygotowywanie materiałów szkoleniowych dla uczestników
» Szkolenie Klientów indywidualnych oraz współpracowników NaviFund Investment
» Pozyskiwanie nowych klientów indywidualnych
» Współpracę w zakresie analizy efektywności szkoleń

Wymagamy:
» wykształcenia kierunkowego lub pokrewnego
» co najmniej 150 udokumentowanych godzin doświadczenia w pracy jako trener/szkoleniowiec
» minimum 3-letniego doświadczenie zawodowe w powyżej opisanym obszarze (w tym prowadzenie szkoleń dla
   handlowców, kadry menedżerskiej, biznesu)
» Rozwiniętych umiejętności interpersonalne i organizacyjnych
» Zaakceptowania warunków pracy pod presją czasu

Oferujemy:
» możliwość rozwoju i realizacji ciekawych projektów w ramach pracy dodatkowej w oparciu o umowę cywilno – prawną

Aby zgłosić swoja kandydaturę prosimy o wysłanie CV i Listu Motywacyjnego. Informujemy jednak, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Wiarygodnym i gwarantującym dobrą jakość współpracy Kandydatom, NaviFund Investment podczas spotkania z przedstawicielem Firmy przedstawi warunki i precyzyjny system wynagrodzeń oraz określoną z chwilą podpisania umowy, indywidualnie zaprojektowaną, czytelną ścieżkę kariery.


Osoby aplikujące prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133 poz. 883). Wysyłając zgłoszenie zgadzasz się na umieszczenie informacji na swój temat w bazie danych NaviFund Investment Sp. z o.o. oraz na ich przetwarzanie. Działanie to ma charakter dobrowolny, a podającemu przysługuje prawo wglądu do tych danych oraz możliwość ich poprawiania”.Strona główna  |  O nas  |  Opis aplikacji  |  Cennik  |  Kariera  |  Kontakt

©2011-2013 NaviFund Investment Sp. z o.o.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis Navifund.com korzysta z plików cookies. Brak zmian ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.