Sygnały Strategii Zamówienie Przejdź do aplikacji

29.06.2013 r.
149 stron kolejnego rządowego pomysłu na OFE
Albo przeprowadzimy reformę OFE, albo czeka nas podwyżka podatków i redukcja wydatków budżetowych. Niby słuszna redukcja długu publicznego, tylko czym to może mi zagrozić?
» więcej

19.06.2013 r.
Skoro giełda dyskontuje przyszłość to warto ...
To jest tak, jakbyśmy kupowali czerstwe pieczywo jako świeże bułeczki bezpośrednio u piekarza, a mleczarz przynosił nam do domu od razu zsiadłe mleko.
» więcej

JAK ZOSTAĆ PRZEDSTAWICIELEM
Przedstawiciel NaviFund Investment to zajęcie, które wymaga określonych predyspozycji i kwalifikacji. To kompilacja kilku cech i umiejętności, a także odpowiedniej wiedzy na temat oferowanych przez nas produktów, precyzyjnie wpisanych w obszar rynku kapitałowego.

Wiedzę kandydatów weryfikujemy cyklem wewnętrznych egzaminów kompetencyjnych. Zapewniamy przy tym odpowiednie szkolenia na wysokim poziomie. Licencja maklerska lub doradcy inwestycyjnego jest niewątpliwie koronnym atutem. Pozytywnie postrzegamy również osoby z doświadczeniem w sprzedaży, rynku usług szkoleniowych oraz pośrednictwa finansowego.

Kandydatów cechować powinna umiejętność pracy w grupie. Odznaczać się przy tym muszą komunikatywnością a także umiejętnością właściwych reakcji w sytuacjach stresujących oraz posiadać umiejętność prezentacji. Wymagamy zatem dużego zaangażowania, chęci i otwarcia na zdobycie niezbędnej wiedzy, która weryfikowana jest w późniejszym etapie współpracy.

Wypracowane metody i mechanizmy oceny kandydatów pozwalają nam na szybkie i jednocześnie profesjonalne wyłonienie osób najbardziej nadających się do pracy w naszych zespołach.

Strona główna  |  O nas  |  Opis aplikacji  |  Cennik  |  Kariera  |  Kontakt

©2011-2013 NaviFund Investment Sp. z o.o.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis Navifund.com korzysta z plików cookies. Brak zmian ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.